Strona zawiera informacje o alkoholu i jest dozwolona wyłącznie dla osób pełnoletnich.
Czy masz ukończone 18 lat ?
Cena regularna:
Cena regularna:
towar niedostępny
Opis
Produkcja tego doskonałego likieru polega na wzbogaceniu koniaku Meukow V.S. naturalną wanilią jeszcze przed procesem leżakowania w dębowych beczkach. Aromat wanilii idealnie komponuje się z nutami suszonych owoców i dębiny, a także łagodzi nieco przyprawowe, pikantne akcenty. Nabiera również więcej słodyczy i gładkości w smaku.
Pomimo słodyczy i niższej zawartości alkoholu – 30%, zachowany zostaje klasyczny charakter koniaku Meukow. Świetnie prezentuje się w typowej dla marki Meukow spłaszczonej butelce – tym razem z matowego szkła ozdobionej wypukłą sylwetką pantery. Likier Meukow Vanilla świetnie smakuje z kostką lodu. Może być także dodatkiem do kawy i deserów. Wzbogaci również smak różnych koktajli.
Piękny pomarańczowy kolor, egzotyczny smak i oszałamiający aromat – tak się prezentuje:
Składniki:
Przygotowanie:
W blenderze miksujemy mango, tak aby powstało około 70ml gęstego soku. Mieszamy z sokiem z limonki i likierem Meukow Vanilla. Nalewamy do szklanki typu old fashioned z kruszonym lodem. Dekorujemy 2-3 listkami bazylii i kulką wyciętą z owocu mango.
Historia koniaków Meukow liczy sobie ponad 150 lat. Firmę założyło dwóch braci - August-Christophe i Gustaw Meukow pochodzących ze Śląska. Zajmowali się oni zaopatrzeniem w koniaki carskiego dworu, a w 1862 roku podjęli decyzje o rozpoczęciu własnej produkcji. Dzięki wsparciu mera miasta Cognac, który został udziałowcem w firmie, szybko osiągnęli sukces i dołączyli do elitarnego grona najlepszych producentów.
W 1947 roku koniaki przyjęły nazwę Meukow, a w roku 1979 roku udziały zostały przejęte przez rodzinę Guyenne, która do dziś zarządza firmą. Słynny logotyp z panterą symbolizujący moc i zmysłowość pojawił się na butelkach po raz pierwszy w 1995 roku. Meukow znajduje w pierwszej piątce rankingu najlepszych producentów koniaku, a firma jako jedna z nielicznych w regionie nie połączyła się z wielkimi koncernami, pozostając prywatną własnością. Produkty z sylwetką pantery eksportowane są do ponad 80 krajów świata.
Oprócz najwyższych standardów obsługi Klientów indywidualnych zajmujemy się profesjonalnie szeroko rozumianym B2B. Mamy duże doświadczenie we współpracy z agencjami eventowymi, agencjami marketingowymi, obsługą banków, korporacji i firm prywatnych, które szukają odpowiedniego asortymentu dla siebie, lub prezentów dla swoich klientów czy pracowników. Jeśli szukasz rozwiązań dla swojej firmy — napisz zapytanie na kontakt@propaganda24h.pl, a my zajmiemy się resztą.
Zapraszamy.
Dane produktu
| POJEMNOŚĆ | 0,7 L |
| KRAJ | FRANCJA |
| ALKOHOL | 30% |
Koszty dostawy
Cena nie zawiera ewentualnych kosztów płatności
Opinie o produkcie (1)
Wyświetlane są wszystkie opinie (pozytywne i negatywne). Nie weryfikujemy, czy pochodzą one od klientów, którzy kupili dany produkt. Prowadzimy moderację opinii dotyczącą sformułowań obraźliwych, wulgarnych, niezgodnych z prawdą.
Konrad
Smak jest tak intensywnie waniliowy, że nadaje się bardziej do drinków niż serwowania solo.