Strona zawiera informacje o alkoholu i jest dozwolona wyłącznie dla osób pełnoletnich.
Czy masz ukończone 18 lat ?
Cena regularna:
Cena regularna:
towar niedostępny
Opis
Kawalan Vinho Barrique Solist to whisky pochodząca z Tajwanu. Leżakowana w beczkach po białych i czerwonych winach. Charakteryzuje się mocno wiśniowym zapachem z nutami śliwki, brzoskwini z odrobiną wanilii, ciemnej czekolady oraz przypraw świątecznych. Na podniebieniu jest ciepła, trochę niczym dżem ze śliwek z odrobiną kakao oraz kwaskowym akcentem wiśni. Natomiast finisz jest wystarczająco długi, rozgrzewający z nutami owoców tropikalnych ze szczyptą czarnego pieprzu.
Sklep Propaganda wychodzi na przeciw nawet największym smakoszom i oferuje whisky z różnych części świata. Kavalan Vinho Barrique to doskonały przykład Tajwańskich whisky - pyszna i satysfakcjonująca, idealna na prezent.
Dane produktu
| POJEMNOŚĆ | 0,7 L |
| KRAJ | TAJWAN |
| ALKOHOL | 56,9% |
| AROMATY WHISK(E)Y | OWOCOWE I KORZENNE |
| RODZAJ WHISK(E)Y | SINGLE MALT |
Opinie o produkcie (0)
Wyświetlane są wszystkie opinie (pozytywne i negatywne). Nie weryfikujemy, czy pochodzą one od klientów, którzy kupili dany produkt. Prowadzimy moderację opinii dotyczącą sformułowań obraźliwych, wulgarnych, niezgodnych z prawdą.