Propaganda
Languages
Producers

COGNAC MEUKOW EXTRA EXCLUSIVE DECANTER 0,7L + BOX

Availability: expected delivery
Price: 1 280,00 zł 1280.00
Net price: 1 040,65 zł
quantity pcs.
You gain 2,560 points [?]

product unavailable

add to wish list
Rating: 3.66667
Vendor: MEUKOW
Product code: COGNAC 79

Description

Koniak Meukow Extra Exclusive Decanter – przykład najwyższego kunsztu twórców koniaku.

Elegancka karafka ze złotym oplotem przy szyjce i rozsuwany, estetyczny karton zdradzają niecodzienną zawartość. Producent nie klasyfikuje tego koniaku w żaden sposób, wiemy jednak, że w jego skład wchodzą wybrane, najlepsze i najstarsze "eau de vie" domu koniakowego Meukow.

Koniak Meukow Extra leżakuje w "skarbcu" firmy Meukow, w piwnicy zwanej Chai Paradis. Ten najwyższej klasy koniak posiada cechy charakterystyczne dla najstarszych – bardzo intensywny, wyrazisty i wielowarstwowy smak niepozbawiony intensywnych tanin, nut skóry i tytoniu wygładzonych bakaliami i kandyzowaną skórką pomarańczową, a także trudny do opisania, typowy dla celowo utlenionych wiekowych win wzmacnianych motyw zwany "rancio" .

To prawdziwy koncert dla zmysłów rasowego konesera. Degustowany w czystej postaci pokazuje, jak wiele można osiągnąć w sztuce mieszania i starzenia koniaku.

Jakie cechy charakteryzują Koniak Meukow Extra Exclusive Decanter ?

  • Barwa: lśniący, ciemny mahoń;
  • Zapach: tytoń, skóra, korzenie, „rancio”;
  • Smak: orzechy laskowe, migdały, taniny, kandyzowana skórka pomarańczy;
  • Finisz: bardzo długi, z nutami lukrecji i cynamonu.

Jak powstał koniak Meukow ?

Historia koniaków Meukow liczy sobie ponad 150 lat. Firmę założyło dwóch braci - August-Christophe i Gustaw Meukow pochodzących ze Śląska. Zajmowali się oni zaopatrzeniem w koniaki carskiego dworu, a w 1862 roku podjęli decyzje o rozpoczęciu własnej produkcji. Dzięki wsparciu mera miasta Cognac, który został udziałowcem w firmie, szybko osiągnęli sukces i dołączyli do elitarnego grona najlepszych producentów.

W 1947 roku koniaki przyjęły nazwę Meukow, a w roku 1979 roku udziały zostały przejęte przez rodzinę Guyenne, która do dziś zarządza firmą. Słynny logotyp z panterą symbolizujący moc i zmysłowość pojawił się na butelkach po raz pierwszy w 1995 roku. Meukow znajduje w pierwszej piątce rankingu najlepszych producentów koniaku, a firma jako jedna z nielicznych w regionie nie połączyła się z wielkimi koncernami, pozostając prywatną własnością. Produkty z sylwetką pantery eksportowane są do ponad 80 krajów świata.


Obsługa firm i agencji.

Oprócz najwyższych standardów obsługi Klientów indywidualnych zajmujemy się profesjonalnie szeroko rozumianym B2B. Mamy duże doświadczenie we współpracy z agencjami eventowymi, agencjami marketingowymi, obsługą banków, korporacji i firm prywatnych, które szukają odpowiedniego asortymentu dla siebie, lub prezentów dla swoich klientów czy pracowników. Jeśli szukasz rozwiązań dla swojej firmy — napisz zapytanie na kontakt@propaganda24h.pl, a my zajmiemy się resztą.
Zapraszamy.

Related products

Product reviews (0)

up
Shop is in view mode
View full version of the site
Sklep internetowy Shoper Premium