Propaganda
Languages
Producers

STANISLAV COTTON CANDY VODKA 0,7L

Availability: expected delivery
Price: 74,90 zł 74.90
Net price: 60,89 zł
quantity pcs.
You gain 149 points [?]

product unavailable

add to wish list
Rating: 4.67
Vendor: PRAVDA
Product code: W S. 297

Description

Stanislav Cotton Candy to wódka, o smaku waty cukrowej, która charakteryzuje się smakiem niezwykle łagodnym, delikatnym lekko truskawkowym , z posmakiem gumy balonowej lub też oranżady w proszku. Wódka produkowana jest na bazie naturalnych aromatów i wyciągów owocowych, dzięki czemu smak jest bardzo wyrazisty i dominuje nad alkoholem.

To wódka klasy Premium uznawana za jedną z najlepszych w swoim gatunku. Niepowtarzalny smak zawdzięcza czystej wodzie z górskich źródeł i wybornemu żytniemu spirytusowi, oraz pięciokrotnej destylacji, w tym ostatnia destylacja odbywa się w starej miedzi. O jej doskonałej jakości świadczy oryginalna receptura pochodząca z XVIII wieku. Użycie nowoczesnych filtrów klarujących zapewnia napojowi szlachetny błysk. Każda partia wódki poddawana jest analizie z wykorzystaniem najnowocześniejszego sprzętu laboratoryjnego, co gwarantuje jej wysoką jakość. Stanislav jest wódką koszerną. Nadzór nad przestrzeganiem koszerności produkcji sprawuje naczelny rabin Polski.
Wódka Stanislav oferowana jest w eleganckiej, przyciągającej uwagę, korkowanej butelce.

Stanislav wytwarzany jest przez firmę Pravda S.A., która w konkursie w San Francisco, została nagrodzona złotym medalem za najlepszą czystą wódkę na świecie.

Related products

Product reviews (0)

All reviews (positive and negative) are displayed. We don't verify that they come from customers who have purchased the product.

up
Shop is in view mode
View full version of the site
Sklep internetowy Shoper.pl