Propaganda
Languages
Producers

STANISLAV ROASTED ESPRESSO VODKA 0,7L

Availability: expected delivery
Price: 64,90 zł 64.90
Net price: 52,76 zł
quantity pcs.
You gain 129 points [?]

product unavailable

add to wish list
Rating: 4.98
Vendor: PRAVDA
Product code: W S. 300

Description

Stanislav Roasted Espresso charakteryzuje się smakiem caffe frappe – słodko śmietankowym, a jednocześnie wyraziście kawowym. Wódka produkowana jest na bazie naturalnych aromatów i wyciągów owocowych, dzięki czemu smak jest bardzo wyrazisty i dominuje nad alkoholem.

To wódka klasy Premium uznawana za jedną z najlepszych w swoim gatunku. Niepowtarzalny smak zawdzięcza czystej wodzie z górskich źródeł i wybornemu żytniemu spirytusowi, oraz pięciokrotnej destylacji, w tym ostatnia destylacja odbywa się w starej miedzi. O jej doskonałej jakości świadczy oryginalna receptura pochodząca z XVIII wieku. Użycie nowoczesnych filtrów klarujących zapewnia napojowi szlachetny błysk. Każda partia wódki poddawana jest analizie z wykorzystaniem najnowocześniejszego sprzętu laboratoryjnego, co gwarantuje jej wysoką jakość. Stanislav jest wódką koszerną. Nadzór nad przestrzeganiem koszerności produkcji sprawuje naczelny rabin Polski.
Wódka Stanislav oferowana jest w eleganckiej, przyciągającej uwagę, korkowanej butelce.

Stanislav wytwarzany jest przez firmę Pravda S.A., która w konkursie w San Francisco, została nagrodzona złotym medalem za najlepszą czystą wódkę na świecie.

Related products

Product reviews (0)

All reviews (positive and negative) are displayed. We don't verify that they come from customers who have purchased the product.

up
Shop is in view mode
View full version of the site
Sklep internetowy Shoper.pl