Propaganda
Languages
Producers

LHERAUD OBUSTO COGNAC CIGAR 0,7L + SKRZYNKA

Availability: available
Dispatched within: 24 hours
Price: 1 155,00 zł 1155.00
Net price: 939,02 zł
quantity pcs.
You gain 2,310 points [?]

product unavailable

add to wish list
Rating: 4.33333
Vendor: LHERAUD COGNAC
Product code: COGNAC 37

Description

Lheraud Obusto Cognac Cigar to koniak dojrzewający w dębowych beczkach przez 30 lat. Posiada głęboką złoto- żółtą barwę. Dominują w nim świeże leśne aromaty z delikatnym muśnięciem wanilii.

W ustach jest dobrze zbalansowany i elegancki z nutami suszonych owoców i soczystych moreli ze słodkimi przyprawami w tle. To szczególnie wyszukany koniak, skomponowany specjalnie tak, aby spożywać go z cygarem, w związku z tym jest trochę mocniejszy w smaku.

Rodzina Lheraud posiada tradycję wytwarzania alkoholi sięgającą 1636 roku. Obecnie głową rodziny jest Guy, który kultywuje zasady produkcji przekazane mu przez poprzednie pokolenia. Sięgając po wyjątkowe produkty Lheraud mamy pewność najwyższej jakości, tradycji i rzemieślniczego podejścia do wykonywanej pracy. Ten wspaniały producent był innowatorem w zakresie wytwarzania koniaków rocznikowych , co obecnie stało się wyjątkową cechą i niedoścignionym wzorem.
Podczas wizyty w posiadłości Lheraud mieliśmy okazję przekonać się o wyjątkowej jakości wytwarzanych tam produktów i z pełną odpowiedzialnością polecamy je naszym Szanownym Klientom.

Related products

Product reviews (0)

up
Shop is in view mode
View full version of the site
Sklep internetowy Shoper Premium