Propaganda
Languages
Producers

LHERAUD EXTRA CARAFE COGNAC 0,7L + SKRZYNKA

Availability: available
Dispatched within: 24 hours
Price: 1 990,00 zł 1990.00
Net price: 1 617,89 zł
quantity pcs.
You gain 3,980 points [?]

product unavailable

add to wish list
Rating: 4.25
Vendor: LHERAUD COGNAC
Product code: COGNAC 53

Description

Lheraud Extra Carafe to wyjątkowy i niepowtarzalny koniak pochodzący z Małej Szampanii. Dojrzewa w dębowych beczkach przez okres 30 lat. Posiada bursztynową szatę oraz wyraziste, niesłychanie bogate i złożone aromaty owocowe z idealnie wkomponowanym, przyjemnym akcentem dębiny w tle. W smaku dominują kuszące nuty orzecha i cynamonu z delikatnym muśnięciem wanilii.

To wspaniały i ekskluzywny koniak, zapakowany w drewnianą, elegancką skrzynkę.

Rodzina Lheraud posiada tradycję wytwarzania alkoholi sięgającą 1636 roku. Obecnie głową rodziny jest Guy, który kultywuje zasady produkcji przekazane mu przez poprzednie pokolenia. Sięgając po wyjątkowe produkty Lheraud mamy pewność najwyższej jakości, tradycji i rzemieślniczego podejścia do wykonywanej pracy. Ten wspaniały producent był innowatorem w zakresie wytwarzania koniaków rocznikowych , co obecnie stało się wyjątkową cechą i niedoścignionym wzorem.
Podczas wizyty w posiadłości Lheraud mieliśmy okazję przekonać się o wyjątkowej jakości wytwarzanych tam produktów i z pełną odpowiedzialnością polecamy je naszym Szanownym Klientom.

Related products

Product reviews (0)

up
Shop is in view mode
View full version of the site
Sklep internetowy Shoper Premium