Propaganda
Languages
Producers

GLENMORANGIE - PREZENTACJA MARKI ONLINE

Availability: sold out
Price: 129,00 zł 129.00
Net price: 104,88 zł
quantity pcs.
You gain 258 points [?]

product unavailable

add to wish list
Rating: 0
Vendor: ICON WINE & WHISKY SELECTION
Product code: GLENMORANGIE ONLINE

Description

Degustacja whisky Glenmorangie — gdzie i kiedy?

Miejsce: ONLINE.
Termin: ZAPISZ SIĘ NA POWIADOMIENIE O KOLEJNYM TERMINIE (Powiadom o dostępności) 
Płatność: przelewem po złożeniu zamówienia. 

Zestawy degustacyjne wydawane będą od 19/04/2021.

Glenmorangie – degustacja whisky ONLINE z polskim ambasadorem Stanisławem Dominem.

Zapraszamy do wzięcia udziału w prezentacji Glenmorangie — prestiżowej marki whisky single malt. Degustacja organizowana jest w celu przedstawienia uczestnikom tego znakomitego producenta przez polskiego ambasadora Glenmorangie - Pana Stanisława Domina. Destylarnia Glenmorangie jest pionierem w finiszowaniu swoich whisky, tzw. extra maturacji w beczkach po winach – porto, sherry i sauternes.

Dzięki takiemu finiszowaniu whisky otrzymuje ona niepowtarzalne i zróżnicowane kompozycje smakowe dostępne jako indywidualne wersje tego producenta. Wszystko to sprawiło, że produkty marki wyróżniają się swoistym charakterem, dzięki czemu posiada ona tak wielu fanów na całym świecie. Na ten oraz wiele innych tematów porozmawiamy podczas wspólnej degustacji. Zapraszamy.

Co planujemy podczas degustacji whisky Glenmorangie online?

W tym roku swoją premierę ma whisky Glenmorangie X - trunek dedykowany do tworzenia koktajli. Osoby biorące udział w prezentacji marki będą miały możliwość zrobienia 2 koktajli razem ze Stanisławem Dominem - ambasadorem marek Glenmorangie i Ardbeg oraz fenomenalnym barmanem!

Oprócz tego podczas warsztatów online przedstawimy Wam historię marki Glenmorangie, omówimy dojrzewanie w różnych rodzajach beczek dębowych, a także zdegustujemy wspólnie 5 whisky single malt od marki Glenmorangie:

Wszyscy uczestnicy w cenie degustacji otrzymują butelkę Glenmorangie X w pojemności 0,7L, 5 próbek wyżej wymienionych whisky o pojemności 20 ml, 2 butelki jednego z najlepszych toników na świecie - Fever-Tree, a także dostęp w podanym terminie do warsztatów ONLINE.

Każdy uczestnik musi być osobą pełnoletnią.

Warsztaty whisky — czy to dobry pomysł na prezent ?

Jasne, że tak — zapewniamy :)
Wiele osób interesuje się tym tematem, ale czasami brak im odwagi do zapisania się na profesjonalne szkolenie, czy degustację whisky. Aby zrobić miłą niespodziankę bliskiej osobie wykup uczestnictwo w warsztatach i w uwagach do zamówienia podaj dane osoby, która weźmie udział w warsztatach whisky - to proste ;)


Podczas rezerwacji miejsca prosimy o wybranie płatności przelewem i jego realizację. Po zaksięgowaniu płatności wyślemy oficjalne potwierdzenie uczestnictwa. 

W razie pytań pozostajemy w kontakcie:
mail: kontakt@propaganda24h.pl
tel. 603 610 870

Zapraszamy serdecznie.

Product reviews (0)

All reviews (positive and negative) are displayed. We don't verify that they come from customers who have purchased the product.

up
Shop is in view mode
View full version of the site
Sklep internetowy Shoper.pl