Strona zawiera informacje o alkoholu i jest dozwolona wyłącznie dla osób pełnoletnich.
Czy masz ukończone 18 lat ?
Regular price:
Regular price:
product unavailable
Description
The Original - tak właśnie nazwano 10 letnią wersję Glenmorangie, dojrzewającą w beczkach z amerykańskiego dębu po bourbonie. W tej edycji połączono aromat beczki napełnianej po raz pierwszy, która charakteryzuje się wyczuwalnym kokosem i wanilią oraz aromatem beczek przechowywanych w tzw. wilgotnych magazynach, które są napełniane po raz drugi i nadają whisky miodowe oraz miętowe akcenty.
Whisky ta, jest doskonałym przykładem uzyskania równowagi pomiędzy kwiecistą słodyczą oraz złożonością nut owocowych i korzennych zachowując przy tym miękki, łagodny i kremowy charakter. Przed kilkoma laty znany w branży perfumeryjnej francuz Christian St Roche zidentyfikował w The Original 26 odrębnych aromatów - to wystarczający dowód na jej złożoność i bogactwo smaku.
Prezentowana 10 letnia wersja charakteryzuje się jasnozłotym kolorem, jak również innymi cechami:
Shipping costs
The price does not include any possible payment costs
Product reviews (0)
All reviews (positive and negative) are displayed. We don't verify that they come from customers who have purchased the product.