Propaganda
Languages
Producers

PRAVDA ORANGE VODKA 0,7L

Availability: available
Dispatched within: 24 hours
Delivery: The price does not include any possible payment costs check the delivery methods
Price: 129,99 zł 129.99
Net price: 105,68 zł
quantity pcs.
You gain 259 points [?]

product unavailable

add to wish list
Rating: 4.3
Vendor: PRAVDA
Product code: W S. 148

Description

Pravda Orange Flavored to wódka o smaku pomarańczy, jest bardzo delikatna i aromatyczna. Wytwarzana jest z luksusowego spirytusu żytniego i zdemineralizowanej wody źródlanej, dowożonej cysternami z ujęcia z chronionej strefy górskiej. Używane w produkcji zbiorniki i ciągi technologiczne wykonane są ze stali kwasoodpornej, a prowadzenie procesu technologicznego w ciągu zamkniętym eliminuje niekorzystne wpływy otoczenia.

Wódka filtrowana jest przez najwyższej jakości aktywny węgiel drzewny z polskiej brzozy stosowany w laboratoriach farmaceutycznych. Użycie nowoczesnych filtrów klarujących zapewnia napojowi szlachetny błysk.
Każda partia wódki poddawana jest analizie z wykorzystaniem najnowocześniejszego sprzętu laboratoryjnego. Największe znaczenie ma jednak degustacja. Jeśli choć jeden z przeprowadzających ją kiperów zakwestionuje jakość trunku, nie trafia on do rozlewu.

Shipping costs The price does not include any possible payment costs

Shipping country:

Related products

Product reviews (0)

All reviews (positive and negative) are displayed. We don't verify that they come from customers who have purchased the product.

up
Shop is in view mode
View full version of the site
Sklep internetowy Shoper.pl