Propaganda
Languages
Producers

MARTELL XO COGNAC 0,7L + KARTONIK

Availability: available
Dispatched within: 24 hours
Price: 875,00 zł 875.00
Net price: 711,38 zł
quantity pcs.
You gain 1,750 points [?]

product unavailable

add to wish list
Rating: 3.74856
Vendor: MARTELL
Product code: COGNAC 32

Description

Martell XO to połączenie najstarszych i najrzadszych eaux-de-vie – mają one od 10 do 35 lat. Koniak charakteryzuje się ciemnozłotym kolorem z miedzianymi refleksami. Smak pełen finezji pozostawia  elegancki i wyrafinowany finisz.

Koniaki Martell to efekt cierpliwości, pasji i doskonałości. Ich historia zaczęła się w 1715 roku w samym sercu południowo-zachodniej Francji, w regionie Charente. Martell jest jednym z najstarszych wielkich Domów Koniaku.

Marka Martell szybko zdobyła renomę w swojej ojczyźnie i poza jej granicami. To, co wyróżnia jej produkty na tle innych koniaków, to metoda podwójnej destylacji z wykorzystaniem tradycyjnych alembików. Dzięki niej koniak jest lekki i gładki. Nie bez znaczenia dla smaku trunków jest również jakość wykorzystywanych winogron – pochodzą one z czterech najlepszych mikroregionów francuskiego obszaru Cognac. Doskonałości koniak nabiera podczas leżakowania w dębowych beczkach z dębu Troncais, dzięki ich właściwościom koniak jest bardziej łagodny, lżejszy i aromatyczny.

Related products

Product reviews (0)

up
Shop is in view mode
View full version of the site
Sklep internetowy Shoper Premium