Propaganda
Languages
Producers

GIFT VOUCHER ACADEMY WHISKY ICON

Availability: expected delivery
Price: 249,00 zł 249.00
Net price: 202,44 zł
quantity pcs.
You gain 498 points [?]

product unavailable

add to wish list
Rating: 5
Vendor: PROPAGANDA
Product code: AWV LEVEL 1

Description

VOUCHER prezentowy na Akademię Whisky ICON – Level 1.

VOCHER pozwala na udział jednej osoby (lub wielokrotność zakupu) w Akademii Whisky ICON - Level 1. Nasza propozycja jest odpowiedzią dla osób szukających niebanalnego prezentu ze smakiem. Forma prowadzenia degustacji whisky pozwala na przeżycie ciekawego doświadczenia i zdobycie wielu praktycznych informacji i porad dotyczących whisky.

Nikogo nie zdziwi gdy powiemy, że prezent w formie Vouchera na Akademię Whisky ICON jest idealny dla męża, taty, czy mężczyzny, którego chcemy docenić, jednak zapewniamy, że PANIE również znakomicie odnajdują się na naszych warsztatach i są mile widziane.

Voucher ważny jest 90 dni od daty zakupu, jednak w obecnej sytuacji związanej z ograniczeniami gospodarczymi ważność wszystkich voucherów jest przedłużona. Momentem rozpoczęcia 90-dniowego okresu ważności będzie data ogłoszenia pierwszego terminu warsztatów.
Każdy posiadacz vouchera może być całkowicie spokojny – zależy nam na Waszym komforcie i uczestnictwie w Akademii Whisky ICON ;)

Jak odebrać zakupiony voucher prezentowy ?

Uważasz, że voucher na Akademię Whisky ICON Level 1 jest świetnym pomysłem na prezent ? – ŚWIETNIE !

Dla Twojego komfortu przygotowaliśmy 4 sposoby odbioru (podaj wybrany w uwagach do zamówienia):

  1. Przesłanie w formie elektronicznej e-vouchera z indywidualnym kodem na adres e-mail podany w zamówieniu;
  2. Odbiór osobisty vouchera w salonie sprzedaży Propaganda Alkohole na warszawskim Ursynowie, przy al. Komisji Edukacji Narodowej 51/u5 w godzinach otwarcia;
  3. Odbiór osobisty w salonie sprzedaży ICON Wine & Whisky Selection na warszawskim Targówku, przy ulicy Głębockiej 5/u3 (pon.-sob. 11:00-20:00);
  4. Wysłanie vouchera kurierem pod wskazany adres – w tym przypadku należy przy płatności doliczyć koszt 29 zł za przesyłkę.

Gdzie i kiedy odbywają się warsztaty Akademia Whisky ICON ?

Miejsce, gdzie odbywają się degustacje whisky, to elegancki salon sprzedaży ICON Wine & Whisky Selection w Warszawie, który wieczorami przemienia się w klimatyczną salę degustacyjną.
Adres: Warszawa (Targówek), ul. Głębocka 5/u3 tel. 790 802 000.

Jeśli chcesz zaplanować degustację whisky dla większej ilości osób np. w siedzibie Twojej firmy, skontaktuj się z nami w celu uzgodnienia szczegółów. 

Najbliższe terminy warsztatów w Akademii Whisky ICON.

ZE WZGLĘDU NA OBOWIĄZUJĄCE OGRANICZENIA — TERMINY ZOSTANĄ USTALONE I PODANE GDY TYLKO BĘDZIE TO MOŻLIWE.
GWARANTUJEMY, ŻE OKRESY WYKORZYSTANIA VOUCHERÓW ZOSTANĄ PRZEDŁUŻONE I BĘDĄ LICZONE OD MOMENTU OGŁOSZENIA PIERWSZEJ DATY WARSZTATÓW (KTÓREJ JUŻ NIE MOŻEMY SIĘ DOCZEKAĆ :)) — O CZYM POINFORMUJEMY MAILOWO.

DATA I GODZINA:
1. NIEBAWEM INFORMACJE
2. NIEBAWEM INFORMACJE
3. NIEBAWEM INFORMACJE

*Terminy mogą ulec zmianie.

Informacje na temat degustacji Akademii WHISKY ICON Level 1 – wprowadzenie do świata whisky.

Zajęcia odbywają się w grupach w kameralnym miejscu o wysokiej, nowoczesnej estetyce, a sama degustacja whisky pozwala w pełni docenić smak, tradycję i doświadczenie zamknięte w wyselekcjonowanych butelkach.

Akademia Whisky ICON Level 1 – ma na celu w przystępny sposób wprowadzić uczestników do świata whisky i przekazać informacje pomocne przy wybieraniu whisky dla siebie, na prezent lub zamawiając porcję w ulubionym barze (dużo informacji praktycznych). Przemyślany program edukacyjny oparty jest na znakomitych whisky reprezentujących różne kategorie.

Formuła warsztatów jest bardzo ciekawa, ponieważ zakłada degustacje whisky w ciemno bez podawania nazw przed ich spróbowaniem. Dotychczasowi uczestnicy wyjątkowo chwalą sobie taką formę, ponieważ pozwala skupiać się na tym co istotne, czyli na smaku i charakterze degustowanych whisky.

Jednocześnie w odpowiedzi na liczne zapytania zapewniamy, że wszystkie degustowane podczas naszych warsztatów whisky są wysokiej klasy, jakości i zostały dobrane wyjątkowo skrupulatnie. Podając ich nazwy przed degustacją, pozbawilibyśmy uczestników istotnego elementu naszego programu — sami sprawdźcie.

Co obejmują nasze warsztaty Akademia Whisky ICON Level 1 ?

  • wyjaśniamy — co to jest whisky i jakie są jej główne kategorie;
  • podpowiadamy -jak pić i degustować whisky;
  • obalamy mity dotyczące whisky;
  • proces dojrzewania w beczkach dębowych;
  • degustacja 6 whisky z różnych kategorii (single malt i inne);
  • jednorazowy rabat w wysokości 50 zł na zakup dowolnej marki whisky prezentowanej podczas warsztatów;

Dla kogo polecamy warsztaty Akademii Whisky ICON – Level 1 ?

O whisky mówimy prosto i zrozumiale, a autorski program warsztatów znacząco rozszerza wiedzę i pomaga znaleźć swoje ulubione smaki. Udział w Akademii Whisky ICON — Level 1 szczególnie rekomendujemy osobom, które zaczynają interesować się tą kategorią i chcą zdobyć odpowiednie doświadczenie i wiedzę.

Level 1 jest zaplanowany ciekawie również dla uczestników mających już niemałą znajomość tematyki, którzy po warsztatach przyznają, że są zachwyceni nowymi informacjami, świetnymi whisky i atmosferą podczas degustacji, pozostawiając nam niesamowite opinie.

Nasz voucher prezentowy może być skierowany zarówno do bliskich osób jak mąż, ojciec, dziadek, brat, ale również kontrahent biznesowy, kolega czy pracownik Twojej firmy. Pomimo tego, że whisky niektórzy postrzegają jako męski świat, to my lubimy udowadniać, że Panie mają wyjątkowo dobre poczucie smaku i są szczególnie mile widziane na naszych warsztatach – zrobiliśmy nawet specjalną edycję tylko dla Pań :)

Każdy uczestnik Akademii Whisky ICON musi być osobą pełnoletnią.

Jak osoba obdarowana ma wykorzystać VOUCHER ?

Na voucherze znajdują się wszelkie niezbędne informacje, które pomogą w jego realizacji i wzięciu udziału w degustacji whisky w Warszawie. Dla jasności poniżej podajemy szczegóły.

ABY ZAPISAĆ SIĘ NA WARSZTATY, NALEŻY:
• w zakładce „WARSZTATY I DEGUSTACJE” wybrać AKADEMIA WHISKY ICON – LEVEL 1.
• podczas składania zamówienia w uwagach prosimy wpisać nr VOUCHERA,
oraz ten sam kod prosimy wpisać po zaznaczeniu pola „MAM KUPON RABATOWY”, dzięki czemu system automatycznie rozliczy zamówienie jako opłacone.

LUB,

wystarczy napisać maila na adres kontakt@propaganda24h.pl podając:
- IMIĘ I NAZWISKO
- WYBRANĄ DATĘ WARSZTATÓW
- NUMER VOUCHERA
- NUMER TELEFONU

LUB,

Zadzwoń do nas pod 603 610 870, a my zajmiemy się resztą.

Jeśli wolisz zakupić dla siebie miejsce na warsztatach Akademia Whisky ICON i wziąć udział w degustacji whisky w Warszawie, kliknij TUTAJ.
W razie pytań pozostajemy w kontakcie:
mail: kontakt@propaganda24h.pl
tel. 603 610 870
Zapraszamy serdecznie.

Related products

Product reviews (0)

All reviews (positive and negative) are displayed. We don't verify that they come from customers who have purchased the product.

up
Shop is in view mode
View full version of the site
Sklep internetowy Shoper.pl