Propaganda
Languages
Producers

CRYSTAL HEAD VODKA 1,75L + KARTONIK

Availability: expected delivery
Price: 709,00 zł 709.00
Net price: 576,42 zł
quantity pcs.
You gain 1,418 points [?]

product unavailable

add to wish list
Rating: 3.39
Vendor: CRYSTAL HEAD VODKA
Product code: XXL 004

Description

Ekskluzywna wódka wyprodukowana przez Diamond Estates Wines & Spirits Ltd. Czterokrotna destylacja zakończona potrójną filtracją przez unikalne diamenty z Herkimer (kryształy górskie mające kształt diamentów i występujące w okolicach Nowego Jorku) gwarantują wyjątkowy delikatny smak tego alkoholu.
Butelka została zaprojektowana przez John'a Alexander'a, a jej kształt nawiązuje do archeologicznej zagadki o kryształowych czaszkach.
Czaszki o których mowa, powstały prawdopodobnie ponad 5 tysięcy lat temu - nikt nie potrafi jednoznacznie tego określić, ponieważ ich wykonanie jest perfekcyjne i wręcz zaprzeczające prawom fizyki. Brak śladów jakichkolwiek narzędzi niezbędnych do obrabiania kryształu zrodziło przypuszczenia o ich pozaziemskim pochodzeniu. Mówi się także o nadnaturalnej mocy i energii pochodzącej z tajemniczych czaszek !!!

crystal- legend

Mistyczna zagadka, czy też kontrowersyjna tajemnica archeologiczna, bo jak inaczej można postrzegać 13 kryształowych głów z różnych regionów na całym świecie zaczynając od południowo wschodniej Ameryki kończąc na Tybecie. Liczą sobie między 5000 a 35000 lat i w niewyjaśniony sposób (bez śladu użycia narzędzi) zostały wypolerowane do postaci kryształu ze stałych fragmentów kwarcu w ciągu kilkuset lat. 
Według legendy głowy te oferują ich posiadaczom duchową moc oraz oświecenie i wbrew pozorom są symbolem życia a nie śmierci.

twórcy

Pomysłodawcą Crystal Head jest Dan Aykord, czyli znany aktor, muzyk, przedsiębiorca i spirytualista, który mocno wierzy w obecność pozaziemską jako formę normalnej rzeczywistości. Jego partnerem jest John Alexander - artysta znany i lubiany w całych Stanach Zjednoczonych. Ten Duet to zapaleni badacze legendy o 13 kryształowych głowach w oparciu, o którą zrodził się ich pomysł na stworzenie marki Crystal Head.

butelka Sama butelka jest bardzo estetyczna i designerska o dużej złożoności i wysokiej jakości.

kryształy

Do stworzenia unikalnej wódki, która wypełnia nietypową butelkę, jej twórcy wybrali Nową Funlandie w Kanadzie gdzie znajdziemy prawdziwie dziewicze tereny, krystalicznie czystą wodę i piękną kulturę bogatą w tradycje i legendy.
Wspomniany wcześniej końcowy etap produkcji polegający na filtrowaniu cieczy przez 500-letnie kryształy znane jako diamenty z Herkimer nie pozostawia nam złudzeń, że mamy do czynienia z wyjątkowym podejście do produkcji wódki. Warto wspomnieć o wyjątkowo unikatowym charakterze tych kryształów, ponieważ występują one jedynie w Herkimer (Nowy Jork) , w Tybecie oraz Afganistanie - zawierają w sobie surowiec, z którego powstały oryginalne kryształowe głowy i podobno posiadają cechy duchowe.

W wyniku dużego zaangażowania, wytrwałości i odrobinie mistycyzmu powstała niepowtarzalna wódka, bez jakichkolwiek dodatków i polepszaczy. Crystal Head to wódka klasy premium charakteryzująca się idealną czystością, naturalnym smakiem i wyjątkową gładkością, która znakomicie nadaje się na wyszukany prezent.

Related products

Product reviews (0)

All reviews (positive and negative) are displayed. We don't verify that they come from customers who have purchased the product.

up
Shop is in view mode
View full version of the site
Sklep internetowy Shoper.pl