Propaganda
do kasy suma: 0,00 zł

 

 

 

Producenci
PREZENTY PREMIUM

Czym są prezenty premium?

Pierwsze co przychodzi na myśl słysząc słowo premium to zapewne wysoka cena danej rzeczy lub usługi. Jeżeli jednak chodzi o prezenty to w tym przypadku „premium” świadczy o ich niezwykle wysokiej jakości. Jest to wyjątkowa kategoria produktów, które możemy wręczyć każdemu, niezależnie od okazji. Znajdziecie w niej wiele alkoholi w różnych przedziałach cenowych. W kategorii prezent premium, możemy wyodrębnić te bardziej luksusowe prezenty. Są to produkty, które docenią w szczególności koneserzy oraz osoby znające się na danej kategorii alkoholi takich, jak szampany, whisky, koniaki, wódki, wina, rumy, czy tequile.

Luksusowe prezenty i marka Moet & Hennessy.

Tworząc kategorie z prezentami premium i ekskluzywnymi prezentami, postanowiliśmy skupić się na wyjątkowej grupie, która idealnie odzwierciedla nasz zamysł. Mowa oczywiście o przedsiębiorstwie Moet & Hennessy, które zrzesza wybitne marki jakościowych alkoholi, liczących się na światowym rynku od co najmniej kilkudziesięciu, jak nie kilkuset lat. W tej kategorii znajdują się podstawowe gamy produktów, jak i niezwykłe edycje limitowane, tworzone we współpracy z artystami z całego świata. ☺

Warto tutaj też wspomnieć, że od 1987 roku Moet & Hennessy tworzy największe na świecie imperium luksusowych marek wraz z domem mody – Louis Vuitton, zwane LVMH.Skrót ten powstał oczywiście od nazw tych 3 francuskich producentów.

Jakie produkty znajdują się w kategorii prezenty premium?

Jak już wcześniej wspomnieliśmy, prezenty premium to dość rozległy asortyment, który możemy pogrupować ze względu na cenę produktu, jego przeznaczanie, czy zawartość alkoholu. Znajdziecie w niej takie luksusowe marki, jak Moet & Chandon, Hennessy, Glenmorangie, Belveder i wiele wiele innych… Jednak przede wszystkim kategoria ta dzieli się na różne rodzaje alkoholi, które wymienialiśmy, już w akapicie powyżej. Często wybierając produkt na prezent, nie mamy zbyt dużo czasu na zastanowienie się, a tym bardziej poradzenie w profesjonalnym sklepie.

Warto jednak znać charakterystyczne cechy poszczególnych kategorii alkoholi i różnicę pomiędzy nimi. ☺ Tak też wyróżniamy:

  • Szampan – wino musujące produkowane we Francji w regionie Champagne (stąd ich nazwa). Bąbelki powstają metodą tradycyjną. Jest to bardzo czasochłonny proces, który zapewnia wyjątkowy i kremowy smak tych produktów.
  • Koniak – nazwa ta również wywodzi się od regionu produkcji tego alkoholu – miasta Cognac. Trunek ten powstaje z winogron i po destylacji trafia do beczek z dębu francuskiego. Nazwy koniaków (VS, VSOP i XO) zależą od czasu spędzonego w beczce.
  • Whisky – produkowana ze zboża. Następnie poddawana dojrzewaniu w przeróżnych rodzajach beczek. Najbardziej jakościową kategorią jest whisky single malt, powstająca tylko i wyłącznie ze słodu jęczmiennego.
  • Rum – alkohol ten powstaje z trzciny cukrowej, najczęściej w okolicach Ameryki Południowej i Łacińskiej. W zależności od rodzaju, może dojrzewać w beczkach (świadczy o tym chociażby jego ciemny kolor).
do góry
Sklep jest w trybie podglądu
Pokaż pełną wersję strony
Sklep internetowy Shoper.pl