Propaganda
do kasy suma: 0,00 zł

 

 

 

Wersje językowe
Producenci

Beluga Vodka – klasyka w  najwyższym wydaniu prosto z Syberii.

Beluga Vodka to niekwestionowany lider w kategorii ekskluzywnych wódek. Nasz sklep Propaganda oferuje Państwu najszerszy w Polsce wybór produktów tej marki dostępny "od ręki".  
Bieługa to jedna z największych ryb z rodziny jesiotrowatych, dożywająca 100 lat. Czarny kawior pozyskiwany z bieługi to nieprzemijający symbol luksusu. Wizerunek dostojnej ryby wykorzystała gorzelnia Marininsk. Położona w sercu Syberii od 1900 roku produkowała wódki, wykorzystując krystalicznie czystą wodę z artezyjskich źródeł bijących na głębokości 300 metrów. Premiera wódki Beluga odbyła się 13 grudnia 2002 roku, kiedy to linię produkcyjną opuściło pierwsze 38 butelek z charakterystyczną srebrną rybką z metalu na eleganckiej etykiecie. Gorzelnia Marininsk jako jedyna w swojej branży została wyróżniona certyfikatem Rosyjskiej Agencji Federalnej do Spraw Monitoringu Technicznego za najwyższą jakość produkcji.

Co charakteryzuje wódki Beluga ?

Podstawą destylatu jest słód pozyskiwany w wyniku całkowicie naturalnej fermentacji pszenicy. Dodawane są do niego tak niezwykłe składniki, jak ostropest plamisty, miód i ekstrakt z owsa. Po trzykrotnej destylacji wódka filtrowana jest przez filtry z kwarcowego piasku i srebra.  Dzięki dość nietypowemu jak na wódki procesowi leżakowania (od 30 do 90 dni w zależności od rodzaju), Beluga osiąga idealnie zbalansowany smak. 

Gwarancją ekskluzywności tego trunku jest specjalny korek wykonany z czystych ekologicznie materiałów, który hermetycznie zamyka butelkę.

Estetyka butelek i etui.

Sama butelka Belugi została zaprojektowana przez projektantów starego francuskiego domu koniakowego, a małe rybki, które są ręcznie umieszczane na etykiecie, symbolizują czystość natury. Na szczególną uwagę zasługują butelki i etykiety wyższych modeli Beluga Vodka, które są zdobione skórą, cyną i innymi materiałami. Niektóre wersje Belugi opakowane są w ręcznie szyte ze skóry etui – to małe dzieła sztuki.

Sklep Propaganda to miejsce wiodące prym w wyborze ekskluzywnych alkoholi i prezentów, które można obejrzeć i wybrać osobiście w Warszawie przy Al. K.E.N 51/U5. W razie jakichkolwiek pytań dotyczących wyboru lub zapotrzebowania na większą ilość prosimy o kontakt pod adresem email: kontakt@propaganda24h.pl

Nie znaleziono produktów spełniających podane kryteria.

do góry
Sklep jest w trybie podglądu
Pokaż pełną wersję strony
Sklep internetowy Shoper.pl