Propaganda
Languages
Producers

ULUVKA IMPORTED VODKA 1,75L + 6 KIELISZKÓW / GIFT SET

Availability: expected delivery
Price: 640,00 zł 640.00
Net price: 520,33 zł
quantity pcs.
You gain 1,280 points [?]

product unavailable

add to wish list
Rating: 3.57144
Vendor: ULUVKA
Product code: W S. 182

Description

U'luvka to polska wódka, która przechodzi potrójny proces destylacji, dzięki czemu osiąga czystość, siłę i gładkość, zachowując przy tym niesamowity charakter i głębię smaku. Destylowana jest w małych partiach z najlepszego polskiego żyta, pszenicy, jęczmienia i owsa. Posiada czysty i świeży zapach z wyczuwalnymi nutami kwiatów. Charakteryzuje się maślanym, lekko kremowym i delikatnie anyżowym smakiem.

Uluvka to jedna z najbardziej ekskluzywnych i szlachetnych polskich wódek eksportowanych do USA i Wielkiej Brytanii. Pomimo, iż produkowana jest w Polsce jej osiągalność w sklepach na naszym rynku jest niewielka.
Historia Uluvki sięga XVII wieku. Butelka przypomina charakterystyczną dla tamtych czasów szklankę do picia alkoholu, która mimo swojego wspaniałego i oryginalnego wyglądu miała pewną wadę. Nie posiadała podstawy przystosowanej do odstawienia, tak więc dopóki zawartość nie została opróżniona, nie można było odłożyć szklanki. Legendy głoszą, że Trybunał niemal ciągle chodził pijany. Michał Sędziwój wybitny polski alchemik, został poproszony przez króla o stworzenie wyjątkowego destylatu, który można było by pić nocą a pracować cały dzień i w ten oto sposób powstała Uluvka :) Uluvka łączy w sobie dawne tradycje i współczesną nowoczesność. Jest to wódka która zdobyła ponad 72 międzynarodowe nagrody.

Prezentowany zestaw składa się z wódki U'luvka 1,75l oraz 6 oryginalnych kieliszków bez podstawek - tak więc dopóki zawartość nie zostanie opróżniona, nie można odłożyć kieliszka :)

Related products

Product reviews (0)

All reviews (positive and negative) are displayed. We don't verify that they come from customers who have purchased the product.

up
Shop is in view mode
View full version of the site
Sklep internetowy Shoper.pl