Propaganda
Languages
Producers

Szampan VEUVE CLICQUOT BRUT ARROW 0,75L - LIMITED

Availability: out of stock
Price: 289,00 zł 289.00
Net price: 234,96 zł
quantity pcs.
You gain 578 points [?]

product unavailable

add to wish list
Rating: 3.56811
Vendor: VEUVE CLIQUOT
Product code: SZ 082

Description

Veuve Clicquot Ponsardin Brut AROW - prezentujemy limitowaną wersję tego wspaniałego szampana, która swoją estetyką i designem zdobyła uznanie wśród naszych Klientów. Oryginalna forma blaszanej kasetki sprawia, że produkt idealnie nadaje się na nietuzinkowy prezent. Na wierzchniej części opakowania widoczne są oznaczenia najbardziej rozpoznawalnych miast na świecie, między innymi: Miami, Paris, Tokio, New York i wiele innych. Poniżej tych głównych metropolii znajdziemy informację o odległości z danego punku do Reims, gdzie mieści się dom szampański Veuve Clicquot.

Veuve Clicquot Ponsardin Brut to wytrawny szampan, tworzony z 3 gatunków winogron takich jak: Pinot Noir, Chardonnay, Pinot Meniuer, pochodzących z około 60 najlepszych winnic. Jest to szampan o pięknym złoto żółtym kolorze z wyczuwalnym aromatem białych owoców, cytrusów, rodzynek i subtelną nutą wanilii.

Historia Veuve Cilicquot rozpoczęła się w 1772 roku, gdzie od wieków firma uznaje tylko najwyższą jakość swoich produktów.
„Od dziś nie piję niczego innego” – takie słowa padły ponoć z ust samego cara Rosji, Aleksandra, po otwarciu jednej z tysiąca butelek Veuve Clicquot dostarczonych w tajemniczy sposób na dwór carski w 1811 roku przez Madame Clicquot. Właśnie tak, szampan Veuve Clicquot swój sukces zawdzięcza jednej z najbardziej wizjonerskich businesswoman w dziejach – Barbe Nicole-Ponsardin. Ta przedsiębiorcza Pani miała główne motto, które brzmiało „Tylko jedna jakość. Ta najwyższa.”. Szampan Veuve Clicquot posiada bardzo charakterystyczną świeżość i smak dojrzałych owoców.

Related products

Product reviews (0)

All reviews (positive and negative) are displayed. We don't verify that they come from customers who have purchased the product.

up
Shop is in view mode
View full version of the site
Sklep internetowy Shoper.pl