Propaganda
Languages
Producers

MONKEY 47 SCHWARZWALD DRY GIN 0,05L (MINI)

Availability: available
Dispatched within: 24 hours
Delivery: The price does not include any possible payment costs check the delivery methods
Price: 45,00 zł 45.00
Net price: 36,59 zł
quantity pcs.
You gain 90 points [?]

product unavailable

add to wish list
Rating: 4.5
Vendor: MONKEY 47
Product code: MINI 161

Description

Historia ginu Monkey 47 związana jest nierozłącznie z dowódcą dywizji RAF Montgomerym „Monty” Collinsem. Głębokie poruszenie jakiego doznał odwiedzając zniszczony po wojenny Berlin, pchnęło go do szczerej chęci pomocy w odbudowie. Jego zaangażowanie skupiło się wokół Berlińskiego ZOO, które pomógł odbudować jak i zasponsorował sprowadzenie do niego małpy o imieniu Max.

Kończąc karierę wojskową osiadł w Niemieckim Schwarzwaldzie gdzie otworzył pensjonat „pod dziką małpą”. Będąc z krwi i kości Anglikiem uwielbiał gin i korzystając z lokalnych dobrodziejstw przyrody stworzył własna recepturę. Wiele lat po jego śmierci odnaleziono w pensjonacie starą drewnianą skrzynie w środku której znalazła się butelka ginu z własnoręcznie namalowana małpą i receptura którą opracował.

W skład ginu wchodzą: jałowiec, kolendra, pędy świerku, pysznogłówka, prawoślaz lekarski, rajskie ziarno, piżmian, lawenda, arcydzięgiel i rumianek.

Shipping costs The price does not include any possible payment costs

Shipping country:

Related products

Product reviews (0)

All reviews (positive and negative) are displayed. We don't verify that they come from customers who have purchased the product.

up
Shop is in view mode
View full version of the site
Sklep internetowy Shoper.pl