Propaganda
Languages
Producers

KAH REPOSADO TEQUILA 0,7L CZASZKA

Availability: available
Dispatched within: 24 hours
Delivery: The price does not include any possible payment costs check the delivery methods
Price: 239,00 zł 239.00
Net price: 194,31 zł
quantity pcs.
You gain 478 points [?]

product unavailable

add to wish list
Rating: 3.46155
Vendor: KAH TEQUILA
Product code: TEQUILA 21

Description

KAH Tequila Reposado jest bardzo gładka, charakteryzuje się intensywnym i pełnym aromatem agawy. Przez okres dziesięciu miesięcy leżakuje w beczkach z francuskiego dębu, gdzie nabywa delikatny i subtelny aromat oraz smak wanilii z nutami karmelu. W roku 2010 KAH Tequila Reposado zdobyła brązowy medal na konkursie w Meksyku.

Inspiracją do stworzenia butelki KAH Tequila Reposado, były obrazy diabła pojawiające się w uroczystościach podczas Święta Zmarłych w Peru. Festiwal dni zmarłych odbywa się na tydzień przed 5 listopada na brzegu jeziora Titicaca. Tradycyjne tańce razem ze zwisającymi czerwonymi krzyżami są podobno prowadzone przez samego diabła i dedykowane szatanowi. Region Peru jest głównie terenem górniczym, gdzie pracownicy spędzają dużo czasu pod ziemią. Według dawnych wierzeń Inków, szatan mieszka pod ziemią, dzięki czemu pracownicy kopalni są bardzo podatni na jego moc. Obrzędy mają za zadanie uczcić szatana, co pozwoli na utrzymanie pracowników w bezpieczeństwie. W trakcie trwania festiwalu wylewa się tequile na ziemie, aby diabeł mógł ją wypić.

Każda butelka to ręcznie wykonywane małe dzieło sztuki.

Shipping costs The price does not include any possible payment costs

Shipping country:

Related products

Product reviews (0)

All reviews (positive and negative) are displayed. We don't verify that they come from customers who have purchased the product.

up
Shop is in view mode
View full version of the site
Sklep internetowy Shoper.pl