Propaganda
Languages
Producers

CIROC VODKA 1,75L (FRANCUSKA WÓDKA Z WINOGRON)

Availability: expected delivery
Price: 459,00 zł 459.00
Net price: 373,17 zł
quantity pcs.
You gain 918 points [?]

product unavailable

add to wish list
Rating: 4.63636
Vendor: CIROC
Product code: XXL 022

Description

Połączenie dwóch rodzajów winogron: Mauzac Blanc z regionu Gaillac i Ugni Blanc z regionu Cognac, zaowocowało wytworzeniem idealnie gładkiej i wyjątkowo delikatnej Ciroc Vodka. Tak, ta wódka zrobiona jest z winogron i jest zupełnie inna niż wszystkie, które znasz. Prezentowana wersja to butelka o pojemności 1,75L.

Ma wszelkie cechy, aby zostać ulubioną marką dla osób ceniących sobie elegancję, luksus i doskonałą jakość.

W smaku Ciroc zachwyca świeżością i delikatnością oraz wyjątkowo gładkim charakterem. Finisz cechuje się nietuzinkowym, słodkim posmakiem owoców.

W 2007 roku ambasadorem marki Ciroc został znany amerykański raper i producent muzyczny P. Diddy, czyli Sean Combes. Według niego ludzie zaangażowani w markę szukają tego co smakuje jak ich styl życia, czyli smaku luksusu - na co odpowiedzią jest właśnie Ciroc Vodka.

Jak twierdzą producenci przeznaczeniem tego wyjątkowego trunku jest dzielenie się pasją, uczuciem i świetną atmosferą w gronie znajomych oraz celebrowanie najlepszych chwil.

Elegancka, smukła butelka z grubego szkła zaprojektowana w taki sposób, aby uczcić region pochodzenia Ciroc. Niebieski kamień umieszczony w górnej części butelki symbolizuje błękit nieba nad Gaillac, a wytłoczony w dolnej części wzór przedstawia dachowego kogucika (wskazującego kierunek wiatru), stojącego dumnie na kiści winogron, który jest francuskim symbolem tradycji kontrolowanej produkcji wina. Element ten został powtórzony na plastikowej nakrętce.

W procesie produkcji grona poddawane są zimnej fermentacji a następnie są 4 krotnie destylowane w kolumnach. Kolejnym etapem jest zmieszanie destylatów powstałych z w/w dwóch odmian winogron i taki blend poddawany jest piątemu, ostatniemu procesowi destylacyjnemu - tym razem w odbywa się on w miedzianym alembiku. Zanim jednak powstanie gotowy produkt, winogrona muszą spędzić odpowiedni czas na krzewach - i ten "czas" ma duże znaczenie... owoce te są zbierane ręcznie po przedłużonym okresie dojrzewania, a zbiory odbywają się przy niskich temperaturach nocnych, co ma im zapewnić zachowanie świeżości i ochronę naturalnych aromatów.

Related products

Product reviews (0)

All reviews (positive and negative) are displayed. We don't verify that they come from customers who have purchased the product.

up
Shop is in view mode
View full version of the site
Sklep internetowy Shoper.pl