Propaganda
Languages
Producers

CIROC VODKA 1,75L (FRANCUSKA WÓDKA Z WINOGRON)

Availability: available
Dispatched within: 24 hours
Price: 459,00 zł 459.00
Net price: 373,17 zł
quantity pcs.
You gain 918 points [?]

product unavailable

add to wish list

Description

Połączenie dwóch rodzajów winogron: Mauzac Blanc z regionu Gaillac i Ugni Blanc z regionu Cognac, zaowocowało wytworzeniem idealnie gładkiej i wyjątkowo delikatnej Ciroc Vodka. Tak, ta wódka zrobiona jest z winogron i jest zupełnie inna niż wszystkie, które znasz. Prezentowana wersja to butelka o pojemności 1,75L.

Ma wszelkie cechy, aby zostać ulubioną marką dla osób ceniących sobie elegancję, luksus i doskonałą jakość.

W smaku Ciroc zachwyca świeżością i delikatnością oraz wyjątkowo gładkim charakterem. Finisz cechuje się nietuzinkowym, słodkim posmakiem owoców.

W 2007 roku ambasadorem marki Ciroc został znany amerykański raper i producent muzyczny P. Diddy, czyli Sean Combes. Według niego ludzie zaangażowani w markę szukają tego co smakuje jak ich styl życia, czyli smaku luksusu - na co odpowiedzią jest właśnie Ciroc Vodka.

Jak twierdzą producenci przeznaczeniem tego wyjątkowego trunku jest dzielenie się pasją, uczuciem i świetną atmosferą w gronie znajomych oraz celebrowanie najlepszych chwil.

Elegancka, smukła butelka z grubego szkła zaprojektowana w taki sposób, aby uczcić region pochodzenia Ciroc. Niebieski kamień umieszczony w górnej części butelki symbolizuje błękit nieba nad Gaillac, a wytłoczony w dolnej części wzór przedstawia dachowego kogucika (wskazującego kierunek wiatru), stojącego dumnie na kiści winogron, który jest francuskim symbolem tradycji kontrolowanej produkcji wina. Element ten został powtórzony na plastikowej nakrętce.

W procesie produkcji grona poddawane są zimnej fermentacji a następnie są 4 krotnie destylowane w kolumnach. Kolejnym etapem jest zmieszanie destylatów powstałych z w/w dwóch odmian winogron i taki blend poddawany jest piątemu, ostatniemu procesowi destylacyjnemu - tym razem w odbywa się on w miedzianym alembiku. Zanim jednak powstanie gotowy produkt, winogrona muszą spędzić odpowiedni czas na krzewach - i ten "czas" ma duże znaczenie... owoce te są zbierane ręcznie po przedłużonym okresie dojrzewania, a zbiory odbywają się przy niskich temperaturach nocnych, co ma im zapewnić zachowanie świeżości i ochronę naturalnych aromatów.

Related products

Product reviews (0)

up
Shop is in view mode
View full version of the site
Sklep internetowy Shoper.pl