Propaganda
Languages
Producers

ARMAGNAC BARON GASTON LEGRAND XO CARAFE 0,7L + SKRZYNKA

Availability: available
Dispatched within: 24 hours
Delivery: The price does not include any possible payment costs check the delivery methods
Price: 1 319,00 zł 1319.00
Net price: 1 072,36 zł
quantity pcs.
You gain 2,638 points [?]

product unavailable

add to wish list
Rating: 5
Vendor: LHERAUD COGNAC
Product code: ARMAGNAC 012

Description

Armagnac Baron Gaston Legrand XO jest mieszanką destylatu, pięknego zapachu i wyśmienitego smaku, które powstawały podczas 20 lat dojrzewania w beczkach z francuskiego dębu. Intensywny, bursztynowy kolor zapowiada wyjątkowo bogaty smak z akcentami wanilii, miodu, suszonych fig, orzechów i przypraw.

Armagnac został wlany do ekskluzywnej karafki z grubego szkła i zapakowany w unikatową skrzynkę. Opakowanie jest połączeniem francuskiego dębu, skóry i rzemieślniczej pracy (handmade) wykonanej w jednym zakładzie. Połączenie struktury drewna, skóry i ciężkiego szkła tworzy małe dzieło sztuki utożsamiające zarówno smakiem jak i estetyką najwyższe standardy, tradycję i pasję tworzenia.
Jeśli cenisz sobie unikatowy design i ponadczasową elegancję, to ta propozycja jest idealna dla Ciebie lub jako prezent dla konesera.

Rodzina Lheraud posiada tradycję wytwarzania alkoholi sięgającą 1636 roku. Obecnie głową rodziny jest Guy, który kultywuje zasady produkcji przekazane mu przez poprzednie pokolenia. Sięgając po wyjątkowe produkty Lheraud mamy pewność najwyższej jakości, tradycji i rzemieślniczego podejścia do wykonywanej pracy. Ten wspaniały producent był innowatorem w zakresie wytwarzania koniaków rocznikowych , co obecnie stało się wyjątkową cechą i niedoścignionym wzorem.
Podczas wizyty w posiadłości Lheraud mieliśmy okazję przekonać się o wyjątkowej jakości wytwarzanych tam produktów i z pełną odpowiedzialnością polecamy je naszym Szanownym Klientom.

Shipping costs The price does not include any possible payment costs

Shipping country:

Related products

Product reviews (0)

All reviews (positive and negative) are displayed. We don't verify that they come from customers who have purchased the product.

up
Shop is in view mode
View full version of the site
Sklep internetowy Shoper.pl