Propaganda
Languages
Producers
Browsing options

U’Luvka Vodka odczarowuje ducha legendarnej wódki, stworzonej przez słynnego alchemika Sędziwoja z dworu króla polskiego Zygmunta III, w końcu XVI wieku. Logo U'Luvką tworzy alchemiczny znak łączący glify dla ducha, duszy, mężczyzny i kobiety, a kiedy połączymy ze sobą wszystkie te elementy, doświadczamy poczucia wyjątkowej przyjaźni.

Ikoniczna szklana butelka wódki U'Luvką była inspirowana starożytnymi alchemicznymi naczyniami do destylacji. Jej oryginalny kształt powoduje, że nie sposób jej przeoczyć w eleganckim barze czy restauracji hotelowej. Butelka U'Luvką jest fizyczną reprezentacją równowagi między mężczyzną i kobietą. Z zaokrągloną podstawą reprezentuje „kobietę" i elegancką szyją "mężczyznę". Piękna prostota butelki jest pozbawiona ozdób, ponieważ ich nie potrzebuje: gdy coś jest w harmonii, jest z natury piękne ... „Forma podporządkowana funkcji”.
Polecamy wódkę U’luvka wszystkim szukającym ciekawej formy i doskonałego smaku.

Sklep Propaganda to miejsce wiodące prym w wyborze ekskluzywnych alkoholi i prezentów, które można zarezerwować przez internet lub wybrać osobiście w Warszawie przy Al. K.E.N 51/U5. W razie jakichkolwiek pytań dotyczących wyboru lub zapotrzebowania na większą ilość prosimy o kontakt pod adresem email: kontakt@propaganda24h.pl

No products matching your criteria have been found.

up
Shop is in view mode
View full version of the site
Sklep internetowy Shoper.pl